5 причин займатися на фітболі всією сім'єю
Саме універсальність і позитивні результати від занять зробили ці вироби настільки популярними.
Фітболи використовують у фітнес-центрах і дитячих садках, лікарнях і групах з фітнесу. Ви можете легко використовувати його у себе вдома. І на це є кілька причин:
1. Ви стаєте енергійніше
Сучасний спосіб життя змушує більшість з нас постійно знаходиться в положенні сидячи з-за робочих зобов'язань або навчання. Зрозуміло, відсутність активності негативно впливає на наше самопочуття. Більше того, коли ми сидимо в одній позі кілька годин поспіль (а на роботі таке буває), то починаємо відчувати себе втомленими. Якщо це дозволяють можливості, вдома Ви можете практикувати навіть просте сидіння на фітболі – підтримайте тіло в тонусі і почнете звикати сидіти з прямою спиною. До речі, деякі люди практикують використання м'яча замість робочого крісла і дуже задоволені результатом.
2. Поліпшення рівноваги
Для маленької дитини вправи на координацію і рівновагу, будуть дуже корисними. Часто фітболи використовують для занять з новонародженими дітьми – щоб зміцнити організм, підвищити витривалість, розслабити малюка і зробити його ще більш щасливим.
3. Поліпшення кровообігу
Така фізична активність чудово впливає на роботу серцево-судинної і дихальної систем.
4. Гімнастичний м'яч струнким і підтягує тіло
Вправи задіюють всі групи м'язів, дозволяють розтягуватися, поліпшується обмін речовин, при цьому тренування не є виснажливими.
5. Для людини будь-якого віку заняття фітбол – це весело!
Що вже говорити про дітей, які обожнюють грати великим яскравим кулею.
Завдяки своїй універсальності фітбол можна використовувати в будь-якому віці, підбираючи вправи відповідно своїм фізичним можливостям (як було згадано раніше, навіть просте сидіння на м'ячі приносить результат). Тим не менш, існує кілька протипоказань, які стосуються занять. Зокрема, фахівці не рекомендують використовувати фітбол при патології внутрішніх органів, грижах міжхребцевих дисків або серйозних захворюваннях серцево-судинної системи.
- Отож, як визначити розмір бандажу? Про це ми сьогодні вам розкажемо у своїй статті.
- Під час підбору конкретної моделі у пацієнта може виникнути питання, як вибрати пояс для спини та які вони узагалі бувають. Сьогодні ми підготували для вас коротенький матеріал, у якому спробуємо дати відповіді на ці запитання.