Яких помилок у догляді за шкірою обличчя слід уникати?
Сьогодні ми хочемо звернути увагу на ряд поширених помилок догляду за обличчям, які заважають здоров'я і красу шкіри.
1. Надто інтенсивний нічний догляд.
Турбота про шкіру особи включає як денний, так і нічний догляд. Перед сном ми наносимо сироватку або нічний крем, але в цій справі можна перестаратися. Дуже товстий шар уходового кошти погано впитавшись, змішується з сальним секретом, потім, внаслідок чого утворюється плівка, яка стане причиною виникнення так званого «парникового ефекту». Шкіра не може нормально дихати.
2. Сон на животі.
Утикаючись особою в подушку під час сну, ми ризикуємо отримати передчасні зморшки – настільки шкіра обличчя стискається. Крім того, вона не дихає, з цієї причини Ви можете спостерігати набряки вранці, та й колір шкіри в такому випадку особливо нікого не радує.
Саме для збереження краси обличчя краще становище у сні – на спині. Потрібно звертати увагу на параметри своєї подушки – занадто висока виріб не тільки провокує біль у шиї на ранок, але і сприяє виникненню зморшок на ній. Відмінним варіантом на даний момент є ортопедичні подушки.
3. Відсутність регулярного очищення спонжей, кистей.
Зберігання косметики і чищення інструментів для макіяжу необхідно приділяти певну кількість уваги.
По-перше, на кисточках для макіяжу, крім залишків косметики, накопичується велика кількість бактерій, що користі здоров'ю і красу шкіри явно не несе.
По-друге, якщо за інструментами для макіяжу погано доглядати, вони і будуть працювати погано – косметика наноситься нерівномірно.
Кисті і спонж миють не рідше одного разу на тиждень, використовуючи антибактеріальне мило. Сушать інструменти природним чином. Не варто розміщувати їх поблизу опалювальних приладів.
4. Погана звичка чіпати обличчя руками.
Тільки уявіть собі, яка кількість шкідливих бактерій з'являється на наших гаджетах, які велика кількість людей практично не випускають з рук. Що вже говорити про дверних ручках приміщень, громадському транспорті, магазинах, де людей безліч. Якщо Ви по-справжньому піклуєтесь про регулярному очищенні шкіри, намагайтеся не торкатися до обличчя руками. Очистити шкіру рук можна, використавши антисептик або очищаючі серветки. Також час від часу протирайте серветкою екран свого гаджета.
5. Недостатня кількість води в організмі.
Ми зволожуємо шкіру за допомогою спеціально призначених для цього коштів, але без з-за відсутності норми води в організмі вона не буде виглядати добре. Не будемо промовляти відому інформацію про шкоду і користь окремих напоїв, проте відзначимо, що мова йде саме про звичайній воді.
6. Ігнорування догляду за шиєю
Крім того, що шия видає вік жінки, вона ще й відволікає увагу від особи, якщо між ними великий контраст. Тому інтерес до догляду за обличчям мусить бути зв'язаний з бажанням доглядати за шиєю.
Шкіра шиї також потрібно очищення, зволоження, захист від сонця, масажі. Регулярні вправи всього протягом декількох хвилин допоможуть зберегти красу шиї на довгий час.
7. Відсутність захисту від сонця.
Помимо солнечных очков и головных уборов используйте средства с фильтрами SPF. На современном рынке косметика для лица предусматривает эту потребности защиты, поэтому проблем с поиском таких средств практически не возникает.
8. Вредные диеты.
Кажется, что в наше время большинство людей увлечены здоровым питанием и регулярными спортивными занятиями. Какое замечательное решение для поддержки всего организма, не правда ли? Но в случае, если Вы еще продолжаете изнурять себя диетами под названием «Как сбросить 10 кг за 5 дней», рекомендуем отказаться от такой затеи, и побыстрее.
Якщо у людини немає критичного ваги, при правильному підході він худне на один-півтора кілограма на тиждень. Зниження ваги припускає наявність спеціально сформованого розпорядку живлення, використовується біг, силові навантаження, заздалегідь підібрані вправи.
Багатообіцяючі, зовсім не щадні організм «чарівні» дієти крім порушення обміну речовин, приносять чимало шкоди шкірі. Це стрес для всього організму, а не прагнення до здорового способу життя.
- Отож, як визначити розмір бандажу? Про це ми сьогодні вам розкажемо у своїй статті.
- Під час підбору конкретної моделі у пацієнта може виникнути питання, як вибрати пояс для спини та які вони узагалі бувають. Сьогодні ми підготували для вас коротенький матеріал, у якому спробуємо дати відповіді на ці запитання.