Кімната для малюка: якою вона має бути?
Коли батьки готують кімнату до заселення крихти, багато сил і енергії приділяється вибору постільних речей, основний меблів і додаткових пристосувань для зручності мами (наприклад, пеленальний столик). Але не варто забувати і про мікрокліматі приміщення, загальну атмосферу, в якій дитина буде відчувати себе добре.
Незалежно від того, скільки людей перебувають (проживають) у кімнаті, правильні показники температури та вологості повітря позитивно вплинуть не тільки на здоров'я малюка, але і на інших домочадців.
Всім відомі загальні рекомендації, що стосуються прибирання, провітрювання приміщень. Певний підхід до планування оформлення кімнати може істотно спростити Вам завдання чищення меблів та інших виробів побуту.
Постарайтеся звести до мінімуму придбання таких збирачів пилу, як килимки, балдахіни, важкі штори або фіранки. Не перестарайтеся з розстановкою сувенірів.
Якщо в кімнаті є книги, краще помістити їх за скло і регулярно прибирати в книжковій шафі, знову ж – в цілях боротьби з пилом.
Не складайте непотрібні речі під ліжко, в кут і т. п. Краще позбавитися від всього зайвого, або, якщо є можливість, помістити в комору.
З м'якими іграшками краще почекати, а коли вони з'являються – не забувати періодично прати вироби.
Не забувайте вимірювати температуру повітря. Оптимальні показники – 18-20 градусів. 22 – це максимум. Якщо температура повітря відповідає цим нормам, не потрібно намагатися обігріти дитини всіма силами – в таких умовах йому повинно бути комфортно.
Вологість повітря – від 45 до 60 %. Кращий показник – 50-55 %.
Оскільки дитина багато часу проводить у ліжку, вибору постільних речей приділяють багато уваги. Матраци мають мати оптимальну щільність. У каталозі нашого інтернет магазину представлені дитячі ортопедичні матраци, які володіють відмінними властивостями і правильними характеристиками для формування здорового тіла дитини. Що стосується подушок – спеціалісти стверджують – до дворічного віку вони малюкам не потрібні. У продажу можна знайти ортопедичні подушки для новонароджених – їх може порекомендувати лікар для окремих випадків.
Корисні прилади, які допоможуть Вам зберегти здоровий мікроклімат в дитячій кімнаті:
Термометр – для перевірки температури повітря;
Гігрометр – даним приладом Ви виміряєте вологість повітря в приміщенні. Відмінний варіантом стане термогігрометр, його можна знайти в нашому магазині. Прилад дозволяє дізнатися показники кімнатної температури і вологості.
Зволожувач повітря. Нерідко внаслідок постійної роботи опалювальних приладів повітря стає дуже сухим, що негативно позначається на самопочутті всієї родини, особливо дітей і людей старшого віку. Для того, щоб повернути здорову атмосферу в домі, використовуються зволожувачі повітря. Проте, пам'ятаєте, що з надмірно вологим повітрям також доведеться боротися. Дотримуйтесь баланс при зволоженні повітря – орієнтуйтеся на дані показники.
- Отож, як визначити розмір бандажу? Про це ми сьогодні вам розкажемо у своїй статті.
- Під час підбору конкретної моделі у пацієнта може виникнути питання, як вибрати пояс для спини та які вони узагалі бувають. Сьогодні ми підготували для вас коротенький матеріал, у якому спробуємо дати відповіді на ці запитання.