Інфрачервоні лампи: користь, показання і протипоказання для використання
Інфрачервоні лампи нерідко рекомендуються для домашнього використання. Світло, потрапляючи в глибокі шари шкіри, сприяє поліпшенню кровообігу, розширює судини, прискорює обмінні процеси в тканинах, допомагає позбавиться від запалень, покращує самопочуття.
Завдяки використанню інфрачервоної лампи можна боротися з больовими відчуттями, посилювати захисні функції організму, сприяти поліпшенню стану шкіри при виникненні певних дефектів.
Важливо! Точні параметри щодо тривалості процедури, відстані до проблемній зоні .п. потрібно перевіряти в інструкції до використання приладу (наприклад , в інструкції може зазначатися необхідність відстані від опромінюваної ділянки тіла і лампи на 80 см). Тому після придбання до лампи насамперед потрібно вивчити інструкцію.
Оскільки кожен організм має свої особливості, перед використанням лампи краще отримати схвалення лікаря. І, звичайно, обов'язково ознайомитися зі списком протипоказань.
В домашніх умовах інфрачервоні лампи використовують:
При підвищеному тиску – допомагає при постійних «стрибки» тиску, випромінювання знижує ризик гіпертонічного кризу, запобігає його прогресуванню. Відбувається нормалізація тиску.
Прилади рекомендуються для використання при ішемічній хворобі, атеросклерозі.
При простудных заболеваниях – уязвимые участки тела обычно защищают (в частности, если излучатель используют в области носа, зону глаз закрывают повязкой).
При проблемах и заболеваниях кожи – для восстановления, заживления кожи, при ранах, ожогах и охлаждениях, раздражениях. Поскольку проблемы кожи достаточно серьезные, стоит проконсультироваться у врача. Обязательна консультация при желании облучения послеоперационных ран.
Болевые ощущения в мышцах, судороги, боль в суставах – нормализуется кровообращение, снижаются болевые ощущения и дискомфорт.
Головними протипоказаннями для використання інфрачервоних ламп считаються:
- Вагітність
- Активна стадія туберкульозу
- Наявність новоутворень
- Онкологічні хвороби
- Ниркова недостатність
- Серцева недостатність
- Легенева недостатність
- Періодичні кровотечі
- Індивідуальна непереносимість шкіри людини до термічної обробки
- Хронічні захворювання в період загострення
- Гнійні процеси
- Захворювання крові
- Період прийому окремих препаратів. Зокрема, це гормональні препарати, імуномодулятори, цитостатики.
- Отож, як визначити розмір бандажу? Про це ми сьогодні вам розкажемо у своїй статті.
- Під час підбору конкретної моделі у пацієнта може виникнути питання, як вибрати пояс для спини та які вони узагалі бувають. Сьогодні ми підготували для вас коротенький матеріал, у якому спробуємо дати відповіді на ці запитання.