Як зберегти взуття в хорошому стані? Корисні поради
Особливий інтерес представляє дитяче взуття, адже малюки так люблять фізичну активність, що не звертають увагу на погодні умови та заборони батьків щодо бігання по калюжах.
1. У дощову погоду краще уникати тривалого перебування на вулиці в шкіряного взуття. Надлишки вологи негативно позначаються на стані взуття, тому краще вибирати вироби з гумовою підошвою, особливо в демісезонне час.
Якщо Ви або дитина потрапляєте в новенькій шкіряного взуття під несподівана злива, постарайтеся швидше дістатися додому, щоб висушити взуття. Не використовуйте для цієї мети ніяких джерел тепла – вироби повинні висихати поступово, в природних умовах. Такий підхід допоможе уникнути розтріскування шкіри.
2. Перед обуванием і при разувании взуття її потрібно розстібати, розв'язувати шнурки, ремінці і т. п. Вироби не призначені для стягування їх з ноги на всю силу. Якщо дитина любить стягувати улюблені кросівки іншою ногою і взуватися, не звертаючи уваги на застібки і розтягуючи взуття, постарайтеся пояснити йому, що таким чином вона швидко втратить добрий вигляд. При потребі використовують взуттєву ложку. Користуйтеся ці підходом і Ваші черевики будуть дуже Вам вдячні.
3. При излишней потливости ног, в холодное время или во время спортивных занятий Вам могут понадобится дополнительные стельки. Этот вопрос скорее касается ухода за ногами, при этом правильно подобранные стельки станут отличным решением для улучшения комфорта в обуви. Во-первых, они защищают от возникновения таких неприятных дефектов, как мозоли, натоптыши, натертости. Во-вторых, есть специальные стельки для сильных холодов с отличными теплоизоляционными свойствами. Спортсмены, занятия которых предполагают высокие нагрузки на ноги, нередко используют спортивные стельки.
4. Не откладывайте просушивание обуви на потом. Если изделия намокли под дождем, удалите влагу обычной тканью, пока она сильно не впиталась в кожу. Никогда не используйте источники тепла, обогревательные приборы, батареи и т.п. для сушки изделий. Впоследствии они могут потрескаться. Лучше оставить их при комнатной температуре, набив бумагой (не очень плотной) или использовать специальные мешочки для просушивания обуви.
5. Подбайте про усунення сольових плям з поверхні взуття. У період випадання снігу на виробах можуть з'явитися невеликі білі плями. Щоб запобігти цю проблему, використовуйте спеціальні засоби для захисту взуття від вологи, можна також знайти засоби для видалення сольових плям.
6. В ідеальній ситуації взуттєві вироби варто чергувати один з одним, щоб кожна пара після використання «відпочивала» до 24 годин. На жаль, не завжди вдається забезпечити себе кількома максимально якісними туфлями і черевиками, однак, даний підхід допоможе значно продовжити термін служби улюбленої взуття.
- Отож, як визначити розмір бандажу? Про це ми сьогодні вам розкажемо у своїй статті.
- Під час підбору конкретної моделі у пацієнта може виникнути питання, як вибрати пояс для спини та які вони узагалі бувають. Сьогодні ми підготували для вас коротенький матеріал, у якому спробуємо дати відповіді на ці запитання.