Реабилитационный период в жизни пациента
Способ лечения определяется в зависимости от осложнений той или иной болезни, травмы. Но завершенная иммобилизация или операция – это не завершение лечения. В большинстве случаев наступает время реабилитации – восстановление после перенесенной травмы.
Постоянная неподвижность и отсутствие активности, а также другие изменения организма в период лечения приводят к ограничению подвижности суставов, истончению мышечной ткани, это требует ответных действий со стороны пациента.
Существует много реабилитационных методов, самыми распространенными можно назвать:
1. Лечебную гимнастику (упражнения, которые способствуют улучшению функциональности поврежденных частей тела);
2. Физиотерапию (УВЧ, электрофорез, лазеротерапия и др.);
3. Массаж (который должен выполняться специалистом);
4. Механотерапію ( лікувальні або прфилактические відновлювальні вправи за допомогою спеціальних апаратів або тренажерів для поліпшення рухливості суглобів і розробки м'язів).
5. Психологічну допомогу. Звичайно, вона не являється обьязательным умовою для кожного пацієнта, але складні випадки вимагають особливої уваги.
В період реабілітації широко використовують допоміжні вироби, наприклад, палиці, ходунки, ролери, милиці, вищезазначені тренажери. Результат відновлення після хвороби або травми багато в чому залежить від реабілітації, тому вона вимагає багато зусиль від пацієнта, так і від його близьких.
- Отож, як визначити розмір бандажу? Про це ми сьогодні вам розкажемо у своїй статті.
- Під час підбору конкретної моделі у пацієнта може виникнути питання, як вибрати пояс для спини та які вони узагалі бувають. Сьогодні ми підготували для вас коротенький матеріал, у якому спробуємо дати відповіді на ці запитання.